ذرات میکرو

 میکرو / نانو ذرات فلورسنت (میکرو / نانوذرات) ذرات کروی دور هستند که هنگام نور با نور UV منتشر می شوند. این ذرات یکنواخت به عنوان یک جایگزین برای تقلید رفتار سلول در میکرو کانالها در تحقیقات میکروفیلیید به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند. آنها دریافتند که کاربرد گسترده ای در پزشکی، بیوشیمی، فرایند بیوفیزیک، شیمی کلوئید و تحقیقات آئروسل داشته اند. BioMEMS Supply می تواند طیف گسترده ای از این ذرات (1-3٪ جامدات در آب) را از ده ها نانومتر تا صدها میکرومتر در انواع رنگ (سبز، آبی، قرمز و غیره) از تامین کنندگان مختلف فراهم کند.

میکرو / نانو ذرات فلورسنت (میکرو / نانوذرات) ذرات کروی دور هستند که با نور UV منتشر می شوند. این ذرات یکنواخت به عنوان یک جایگزین برای تقلید رفتار سلول در میکرو کانالها در تحقیقات میکروفلوئیدیک به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند. آنها دریافتند که کاربرد گسترده ای در پزشکی، بیوشیمی، فرایند بیوفیزیک، شیمی کلوئید و تحقیقات آئروسل داشته اند. BioMEMS Supply می تواند طیف گسترده ای از این ذرات (1-3٪ جامدات در آب) را از ده ها نانومتر تا صدها میکرومتر در انواع رنگ (سبز، آبی، قرمز و غیره) از تامین کنندگان مختلف فراهم کند.
ویژگی های کلیدی و مزایا

1- اندازه یکنواخت (<3٪ CV)
2- درجه حرارت بالا تا 300 درجه سانتی گراد
3- مناسب برای برنامه های میکرو / نانو مایع
4- ثبات بسیار بالا در حلال های آلی، بدون تورم و یا کاهش در تماس با حلال های آلی
5- برجسته بودن ثبات بلندمدت در پراکندگی؛ هیچ افزودنی یا تثبیت کننده لازم نیست
6- سوسپانسیون های آبی برای دوره های انجماد و انجماد مکرر پایدار هستند
7- ذرات می توانند مستقیما از پراکندگی های آب خشک شوند
علامت های تجاری ما عبارتند از:
1- SIGMA
2- ThermoFisher
3- PolyScience

Excitation vs Emission
nanobeads
microbeads
fab serv

خدمات میکروفابریکیشن

ما خدمات MEMS و میکروفابریکیشن را ارائه می کنیم. ما به شرکت ها در دستگاه های پزشکی، ارتباطات، دارویی و دیگر برنامه ها برای طراحی، سفارشی سازی و ساخت دستگاه های خود با صرفه جویی در وقت و هزینه کمک می کنیم. ما می توانیم در طول تحقیق و توسعه در تولید مقیاس بزرگ دستگاه های خود همکاری کنیم. ما به یک کلاس کاملا مجهز و 100 کارخانه تمیز و کارشناسان بسیار شناخته شده دسترسی داریم، آماده اند تا ایده های جدید خود را در عمل به کار گیرند و به شما در ساخت نمونه های خود کمک کنند و بعدا آنها را در مقیاس وسیع تولید کنید.

خدمات ما شامل اما نه محدود به موارد زیر هستند:
کمک به طراحی و طرح بندی ایده های خود را سفارشی سازی فرایند و توسعه نظارت و کنترل هر مرحله و به اشتراک گذاشتن با مشتریان، ارائه مشاوره و پیشنهادات ایده ها در دستگاه شما.

امکانات ما شامل موارد زیر است:
چندین رسوب (به عنوان مثال Sputtering، E-beam، رسوب مولکولی) Photolithography اچ مرطوب و خشک (RIE، DRIE، میلگرد یون) مترولوژی و تجزیه و تحلیل شکست Micro / nano-lithography فرآیندهای مختلف سیلیکون

پمپ سرنگی

Microfluidics علم تکنولوژی برای بررسی تعامل مایع در کانال های مقیاس کوچک میکرتر است. این تکنولوژی، ایجاد ابزار قدرتمند برای دانشمندان را برای کنترل دقیق جریان سیال ایجاد کرد، که منجر به توسعه بسیاری از محصولات برای تحقیقات تک سلولی، تجزیه و تحلیل DNA، کنترل محیط زیست میکرو / شیمیایی، تشخیص پزشکی و پروتئومیکا شد.
پمپ های سرنگی بخش جدایی ناپذیری از تحقیقات میکرو فلوئید است. با توجه به حساسیت بیشتر فعالیت های تحقیقاتی میکروفلوئید، مهمترین ویژگی های پمپ های سرنگی عبارتند از: دقت بالا، دقت و قابلیت اطمینان. BioMEMS Supply می تواند پمپ های سرآغاز پیشرفته ای را برای فعالیت های پژوهشی خود فراهم کند. ما می توانیم شما را از طریق فرایند انتخاب برای انتخاب پمپ های مناسب هدایت کنید. ویژگی های کلیدی محصولات ما عبارتند از:
1 – سرنگ تزریقی تک و دوگانه، تزریق و مدلهای پیوسته
2- LCD صفحه لمسی LCD رنگی، عملیات راحت
3- حاوی اندازه سرنگ از 0.5 تا 140 میلی لیتر (وابسته به مدل)
4- میزان جریان تا پیکولیت / دقیقه (وابسته به مدل)
5- رابط برنامه نویسی بدون نیاز به کامپیوتر
6- کنترل دقیق دقیق

علامت های تجاری ما عبارتند از:
1- Chemyx
2- هاروارد Instruments
3- اسید سرب

harvard
lead fluid
chemix